1 / 6
Nov Orient avtomatski casovnik
6.500 МКД
01.12.2021 19:53

Кичево

Состојба на предмет
Нов

INFO NA 075 578 706
Prodavam nov voopsto nekoristen Orient Symphony avtomatski casovnik so sve godini internacionalna garancija, bez kutija. 42mm bez kruna, 22mm remce.
INFO NA 075 578 706

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Се продава од:

Mobile X
Потврден огласувач
075578706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам