1 / 1
Fiskalna Kasa Severec
5.000 МКД
Цената е фиксна
20.07.2021 18:10

Охрид / Охрид

Se prodava fiskalna kasa Severec , odjavena od UJP so dokument , direkno mozi da se prijavi
Zvonete na dolu navedeniot broj
075920500
075920500

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

A.B
Потврден огласувач
071350933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам