1 / 4
Прод: БРЕНЕР со КОТЕЛ за ПАРНО КОМПЛЕТ
5 МКД
11.09.2021 17:33

Битола / Битола

ПРОДАВАМ
БРЕНЕР СО КОТЕЛ ЗАЕДНО КОРИСТЕН 3 Г. КОМПЛЕТ ИСПРАВЕН
САМО СЕ ЗАШТРАФУВААТ ЦЕВКИТЕ

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Горан Трајковски
Потврден огласувач
070960940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам