1 / 5
Се продава електричен котел
По Договор
27.08.2021 22:27

Битола / Битола

Електричен котел за топловодно/парно греење во исправна состојба
- Тип / Модел: EIDA K24
- Моќност: 24kW
- Држач за монтирање на ѕид со можност за монтажа на експанзиониот сад под котелот.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Mimoza
Потврден огласувач
070222297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам