1 / 10
Opel Merva 1.3 cdti
3.750 €
14.12.2022 05:21

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.11625

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Meriva 1.3 cdti 75ks
Mala potrosuvacka na gorivo.
Registrirana.
Fabricki zatemneti stakla.
Klimatronik.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

123
Потврден огласувач
071383953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам