1 / 3
NovaTabla za struja so busoni ETI
1.000 МКД
30.08.2022 16:15

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova tabla za struja so 8 busoni eti

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

goc
Потврден огласувач
070262864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам