1 / 4
Chanel-Kopija od Italija
500 МКД
14.09.2021 20:57

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Verna kopija na Chanel ocila za sonce
So visok UV faktor
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам