1 / 3
RayBan Aviator P
100 €
13.10.2021 09:20

Тетово / Тетово

Se prodavaat Rayban aviator polarizirani ochila so siv gradient na lekjite. Ochilata se kupeni vo prima optics i doagjaat so futrola i microfiber Rayban krpche.

Nema apsolutno nikakvo oshtetuvanje na samite ochila!

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Оптички уреди / Очила

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078288864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам