1 / 2
OTKUP NA KOLI VO VREDNOST OD 300 DO 1500 EVRA Ponudete
1.500 €
08.09.2021 11:16

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Otkupuvam polovni vozila
so realni ceni od 10 000 do 100 000 denari
isplata vednas
ponudi na viber ili tel : 077428181

Opel astra corsa tigra

fiat uno punto
reno clio 19 hundai accent , suzuki swift golf 3 golf 4 polo
matiz tico spark yugo skoda felicija
ford ka eskort fiesta itn

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nik
Потврден огласувач
075783689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам