1 / 12
Stan za izdavanje,nov,kompletno opremen,Skopje, Kisela voda
200 €
Цената е фиксна
19.09.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

66 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Narodni heroi 18/40

Stanot se naoga vo Kisela voda, vednas do Tehnicki pregled, ul” Narodni heroi” 18/40, na 5 sprat, stanot e 55m2, plus balkon ima 11m2, vkupno 66m2. Stanot e opremen so mebel vo dnevna i trpezarija, celosno opremena kujna, kupatilo, vo spalna dva edinecni kreveti, biro, plakari, fiokari, masina za perenje, masina za sadovi,frizider, mal shporet so rerna, klima ured,televizor, priklucen internet, ima i sopstveno parno na struja.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Jasmina Nikolovska
Потврден огласувач
078229741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам