1 / 12
VLECNA SLUZBA - SHLEP - SLEP - POMOS NA PAT - TRANSPOR
1 €
26.05.2023 15:09

Прилеп / Прилеп

☎️071-985-494 ☎️
🚨VLECNA SLUZBA - SHLEP
🚨SLEP - POMOS NA PAT
🚨TRANSPORT
☎️071-985-494 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Ljupce Gjorgjieski
Потврден огласувач
071985494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам