1 / 8
Alfa Romeo 156 1.9 JTD
2.250 €
Цената не е фиксна
2.500 €
23.09.2021 19:42

Карпош / Скопје

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Останато

Alfa Romeo 156 1.9 dizel so pominati 215500 km.
Kolata e vo odlicna sostojba, redovno servisirana, kozen enterier, avtomatska dvozonska klima, registrirana do april 2022. Bez zameni, cenata ne e fiksna.
Kontakt telefon 070231995

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Супер
Потврден огласувач
070231995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам