1 / 5
Alfa romeo 159 sportwagon Q4
4.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.01.2022 14:16

Битола / Битола

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 159

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

147 kw / 200 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Alfa Romeo 159 sportwagon 2.4 200ks 4x4
Odlicna sostojba
Pali vozi
Registrirana do 18.12.2022
Od oprema ima se..
Q4 (4×4)
USB za muzika povrzano so komandite na volanot
4 letni novi gumi
4 zimski edna sezona vozeni gumi
Zatemnati zadni stakla so a-test
Zadni parking senzori
Iskluceni mehanicki i softverski DPF I EGR
Mozi zamena za pomalo vozilo so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076252646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам