1 / 1
Продавачка во пекарница и слаткара
18.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2022 22:25

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Француска пекарница и слаткара Пастел, поради проширување на обемот на работа, вработува две лица на позиција продажба на пекарски и слаткарски производи

Потребни квалификации:
-Средно образование
-Основно познавање на работа со компјутери
- Познавање на англиски ќе се смета за предност
-Пожелно е работно искуство на иста или слична позиција, за кандидатите без искуство следува обука

Личен профил на заинтересираните:
- Комуникативна, одговорна и лојална личност
-Позитивен и пријатен однос кон купувачите
- Самоиницијативност и посветеност на работата
- Тимска работа и професионален однос кон клиенти

Опис на работната позиција:
-директно услужување/ продажба на свежо печени пекарски и слаткарски производи
-грижа за производите според законските и стандардите на фирмата
-почетна плата од 18,000-20,000 денари, во зависност од искуството.Следните месеци платата се зголемува.
Сите заинтересирани може да пратат кратка биографија и контакт информации на следната e-mail адреса: igorstojanovskid5@gmail.com или на следнава адреса: ДЕПЕТ Д.О.О., ул. Булевар „Свети Климент Охридски“ бр. 66/2-216 , 1000 Скопје
Телефон за контакт 070 40 75 40.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Депет Доо
Потврден огласувач
072302399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам