1 / 4
Prodavam Traktor IMT 539
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.09.2021 13:00

Кочани / Кочани

Продавам Трактор ИМТ 539 во супер состојба

може да се види и проба во секое време ...

Цена по договор

Информации на тел :

078 823 658
077 808 036
Бажо Зрновци

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070998467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам