1 / 10
Prodavam kuka vo Vlae
105.500 €
29.05.2023 14:22

Карпош / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

164 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

35 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1991

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Север

Адреса:

Vasil Chakalarov 38/5-b

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae zgradite) vo blizina na marketi uchilishte gradinka...164m2(po imoten list) na p+1+pot
Vkupna korisna stambena povrshina e 130m2
Garaza 17m2
Podrum 17m2
Dvor 32 m2
Napomena: podrumot I garazata po zelba moze lesno da se transformiraat vo stambena povrshina I potkrovjeto moze da se transformira vo sprat identicen na prizemjeto I prviot sprat.. 700e/m2
070802203

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070802203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам