1 / 7
Piaggio Vespa 300cc 2020 (pod garancija)
4.600 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
4.800 €
23.09.2021 13:00

Карпош / Скопје

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2020

Модел:

Vespa GTS 300 cc

Se prodava Vespa 300cc 2020 godina kako nova kupena od Dynamiks pod garancija do juli 2022

Vespa 300 cc
Mal vizir
2300 pominati kilometri
Pod garancija do juli 2022
Garazirana kako nova

CENA NA MOTOR: 4600 E
CENA NA MOTOR SO 2 VESPA HERITAGE KACIGI: 4800 E

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Љубомир
Потврден огласувач
071336555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам