1 / 1
Барам хигиеничарка за Пекара Жито Мак Скопје населба
16.000 €
Цената не е фиксна
06.09.2021 17:46

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Барам хигиеничарка за Пекара Жито Мак Скопје населба Ченто Скопје Тел 078 243212

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078243212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам