1 / 7
Ford Focus Cabrio
4.900 €
Цената е фиксна
Денес 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

*Ford Focus Cabrio 2.0 TDCI
*Full Oprema
*Pinifarina Oprema
*Reg so zelen karton

Voziloto e vo odlicna sostojba i maksimalno socuvano bez zabeleski

Mozna e zamena za Ford Mondeo MK4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077900711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам