1 / 12
Audi A6 3.0 TDI Quattro
11.500 €
22.09.2021 11:21

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto poseduva visoko nivo na oprema (navigacija, dvozonski klimatronik, tempomat, parking senzori, 18 incni aluminiumski bandazi, zavesi na zadnite stakla, kozen enterier "pistachio beige", klima folii so a test, f1 paddle shifters itn.) Agregat od ponova generacija so 240ks V6 so 6 stepen avtomatski tiptronic menuvac. Perfektno socuvan primerok so kompletna servisna istorija i 3 kluca, 212.000km pominato. Mozna proverka po vasa zelba. Za povekje informacii 070/240-943.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070240943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам