1 / 6
SE PRODAVAT "VALENTINO" NAOCARI ZA SONCE
1.500 МКД
3.000 МКД
17.05.2022 22:25

Куманово / Куманово

SE PRODAVAAT ZENSKI NAOCARI ZA SONCE " VALENTINO" ORGINAL SO SWAROVSKI CIRKONI NA RAMKITE ,KORISTENI 2 SEZONI ,KUPENI VO DUBAI 350 DOLARI,MAKSIMALNO SOCUVANI SO NI EDNA GREBNATINKA NA STAKLATA.
SE PRODAVAAT PO CENA OD 1500 DENARI
KONTAKT: 071 266 215

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

Aki
Потврден огласувач
071266215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам