1 / 5
Se prodava Seat Ibiza 1.6 Benzin Plin
650 €
09.09.2021 20:11

Куманово / Куманово

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

1993

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Informacii za kontakt na 070821305

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
070821305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам