1 / 1
Niva vo Otovica
1 €
26.12.2021 07:24

Велес / Велес

Квадратура:

6200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata e na prekrasno lokacija
Ima imoten list

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ласте
Потврден огласувач
071296087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам