1 / 12
AUDI A3 1,9 TDI 105 KS FACELIFT SPORT MODEL !
3.950 €
4.500 €
22.09.2021 08:47

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

AUDI A3 1,9 TDI 105 KS FACELIFT SPORT MODEL !
- SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO MNOGU OPREMA
- PLATENI SE CARINA I HOMOLOGACIJA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900 ; 076 505 500
Испрати Е-маил до огласувачот

VW POLO 1,2 BENZIN MAKSIMUM OPREMA STAKLO !

3000 €

FIAT SEDICI 2,0 MJET 135 KS FACELIFT 2010 4x4 EURO 5 STAKLO

5500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам