1 / 9
Се издава дуплекс стан во Тафталиџе
550 €
23.09.2021 13:00

Карпош / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

90 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ул. Иван Милутиновиќ бр.66

Се издава стан од 90 м2 на ул. "Иван Милутиновиќ" спроти влезот на СУГС "Георги Димитров". Станот е дуплекс и се состои од 2 спални соби, 2 бањи, кујна, трпезарија, дневна соба и 3 тераси. Станот е сместен на последен кат и поткровје, на долниот кат се сместени една спална соба и останаите простории за дневен боравок додека на горниот кат е сместена уште една спална соба со сопствена бања. Во цената е вклучено и едно паркинг место во гаража.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Стефан
Потврден огласувач
0038971368455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам