1 / 7
Se prodava plac
1 €
21.10.2021 13:43

Берово / Берово

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac na patot Berovo-Strumica na mesto vikano Slivnica so direkten vlez od glavniot pat i pristap do elekticna energija pogoden za vikendica

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078495920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам