1 / 1
РАБОТА ЗА ОПШТИ РАБОТНИЦИ ОД РОСОМАН, КАВАДАРЦИ, ГРАДСКО
1.200 МКД
10.10.2021 10:02

Росоман / Кавадарци

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Работници ни требаат од околината на Росоман, Градско, Кавадарци

Ве молам добро прочитајте го огласот во целост и за дополнителни инфромации пишете на ВИБЕР со преставување со име и презиме или на емаил со кратко CV: antoni.artcar@gmail.com, тие што ќе се најават на вибер или на емаил имаат предност за селекција во потесниот круг за избор, за инфо од 08:00 ч до 16:30 ч во работно време од Понеделник до Петок!

Задолжително со возачка Б, и други категории ги ставаме во предност

Се бараат општи работници, сериозни, амбициозни, вредни за работа на терен, на отворено и ван Скопје,
работни задачи:
поставувување подземни инсталации, (оптички кабли и нивно одржување во случај на дефекти) рачно копање во ситуации, работа со машини, багери и сл.
Се работи за проект од неколку месеци, доколку се покажете лојални, вредни ќе има опција за стално вработување.
дневница 1200 ден.

Ве молам за дополнителни инфромации пишете на ВИБЕР или на емаил кратко CV: antoni.artcar@gmail.com од 08:00 ч до 16:30 ч во работно време од Понеделник до Петок!

НЕ ЗВОНЕТЕ ДОКОЛКУ НЕ СТЕ СПРЕМНИ ЗА РАБОТА!! пишете на вибер или на емаил!!

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

TONI
Потврден огласувач
076200931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам