1 / 12
Polovni gumi za tovarni vozila so C ( 15,16,17 )
По Договор
04.12.2021 14:19

Велес / Велес

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

215

Висина:

70

Дијаметар:

15

Se prodavaat polovni gumi za tovarni vozila so oznaka C so dimenzii od 15 , 16 i 17 C.

Michelin 195/70/15 C - 2 gumi
Semperit 195/70/15 C - 2 gumi
Bridgestone 215/70/15 C - 2 gumi
Continental 225/70/15 C - 2 gumi

Michelin 215/60/16 C - 2 gumi
Toyo 215/75/16 C - 2 gumi
Hankook 205/65/16 C - 2 gumi
Ceat 225/65/16 C - 4 gumi
Michelin 235/65/16 C - 2 gumi
Continental 195/60/16 C - 4 gumi


Continental 215/60/17 C - 4 gumi

Poveke informacii po telefon.
Moze isporaka po kargo.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

/
Потврден огласувач
078287278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам