1 / 1
Adidas Ultraboost 21
95 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2021 14:00

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

41

Боја:

Бела

Оригинални патики за трчање
https://www.adidas.com/us/ultraboost-21-shoes/FY0377.html исти ко на линкот
купени пред неполн месец

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Нина
Потврден огласувач
070967180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам