1 / 5
Prodavam audi 4
1.600 €
1.700 €
15.05.2022 08:47

Ѓорче Петров / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam audi 4 karavan dizel vo dobra sostojba gumi novi,registrirana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
070 593 855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам