Bravar Zavaruvac
30.000 МКД
05.10.2021 13:00

Илинден / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Албуна Метал Констракшн ДООЕЛ, има потреба од 2 Бравар-заварувач со потребните квалификации:
Работно искуство во металобраварските работи;
Изразена самоиницијативност и самостојност при работењето;
Способност да чита технички планови, да склапа метални конструкции и да заварува;
Прецизност и соодветна брзина во работењето.
Ние ви нудиме добро и навремено платено работно место, плата во зависност од квалификациите, со сите платени осигурувања, редовно работно време од 8 часа,понеделник до петок и договор за постојано вработување.
Доколку имате интерес и ги исполнувате бараните квалификации потребно е да пратите ваше CV на info@albuna-metal.com или да се јавите на 072/215-557, ќе добиете термин за разговор и пробна работа.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Albuna Metal Construction
Потврден огласувач
072/215557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам