1 / 7
Citroen Berlingo 2.0 HDI 2001god
По Договор
24.09.2021 20:44

Македонски Брод

Марка:

Citroen

Модел:

Berlingo

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Citroen berlingo 2001 oprema abs,esp,el prozori el retrovizori,nov akumulstor,5 novi gumi,klima,napraven mal servis,registriran uste eden mesec
CENA PO DOGOVOR!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XX
Потврден огласувач
078272878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам