1 / 1
Prodavam delovi za BMW F10-motor 2.0d-184ks- N47D20C
1 €
11.01.2022 10:59

Куманово / Куманово

Prodavam delovi od motor za BMW F10-2.0d-184ks tip motor N47D20C
Gi imam site delovi od motorot kompletno se
-Blok
-Glava komplet
-Klipovi i klipnjaci i radarica
Bukvalno se

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

nebojsa
Потврден огласувач
071-234-114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам