1 / 12
Audi A5 3.0 TDI QUATTRO
10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.01.2022 12:23

Струмица / Струмица

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava audi 3.0 tdi 240hp quattro.
Kolata e vo besprekorna sostojba smeneti se ulje so site filtri pred 200km i komolet novi diskovi so plocki. Kolata e mnogu ekonomicna (8L vo grad 5L na otvoreno)
Garantiram! Kolata moze da se proveri kaj sakate po vas izbor. Se si funkcionira bez greska. Moze zamena za vozilo do 3500 4000 evra maxx. Makedonski tablici!!!!
Poliranje celosno profesionalno bez nitu 1 grepka e voziloto!!!!!! Kolata e registrirana na mk tablici!!!!!! Za zamena cena 11.000€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Mirko
Потврден огласувач
078314115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам