1 / 5
masina za niva
1 €
Цената не е фиксна
01.12.2022 14:20

Боговиње / Тетово

masina za niva - sprasac . Macine per miser
kontak 070-771-702 gajur

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

ILIR
UL. 101 S. KAMENJANE
Потврден огласувач
076447633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам