1 / 12
Citroen C4 1.6hdi 92ks 2013god
1 €
17.01.2022 09:10

Куманово / Куманово

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Klimatronik,abs,esp,bord,tempomat,airbag,isofix sedista,parkin senzori......napraven golem servis maksimalno e socuvana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070387833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам