1 / 5
Se prodava Radioto
4.500 МКД
Цената не е фиксна
08.05.2022 15:29

Битола / Битола

Radioto e ispravno ima samo edna tocka na ekranot se gleda na slikite
So radioto odi i cd so mapi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Се продава од:

Ilche
Потврден огласувач
075576068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам