1 / 7
AUDI S8 680ks 2012
40.000 €
24.09.2022 11:19

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

S8

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

385 kw / 523 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ekstra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
078430487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам