1 / 12
BMW 520 M-FACELIFT 163HP 2008 190000KM
8.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.01.2022 13:00

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.11625

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава БМВ 520 163 КС M-Facelift 2008 на 190 000 км реални и докажувачки со овластен сервис регистрирано до 07/22 со зелена карта , сервисирано пред 3000 км , атест на клима фолии , сервисна книшка до последен км слики во прилог увоз Германија Штутгарт 2015 год три клуча и многу опрема со 19 ки оргинал М бандажи со НОВИ ЗИМНИ ГУМИ 2021 со 0КМ И ЛЕТНИ гуми 50/2020

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Denis
Потврден огласувач
078474519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам