1 / 2
ALU BANDASI-VW.. SEAT..AUDI..SKODA...
299 €
26.11.2021 10:09

Крушево / Крушево

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

Останато

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Останато

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

Останато

Висина на гума:

Останато

Дијаметар на гума:

Останато

SE PRODAVAAT ALUMINIUMSKI BANDASI
ODGOVARAAT NA POVEKE TIPOVI NA VOZILA... 225.40.R18.. BANDASITE SE NOVI... ZA CENA I DR INFO NA TELL
078-387-379 MIKI
078-387-379 MIKI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
078450703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам