1 / 6
Se prodava novi agregati doneseni od germanija
440 €
13.09.2022 20:27

Долнени / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Nov vo kutija 3.5 kw
germansko proizvostvo donesennod germanija nov
Kontak 070697318

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Caki
Потврден огласувач
070697318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам