1 / 5
BANDASI 195-55-15 ZIMSKI
170 €
05.12.2021 10:18

Куманово / Куманово

BANDASI 195-55-115
GOLF 5
PASSAT 2005-2014
TOURAN 2004-1014
4 ZIMSKI GUMI DOBRU SI
2 MISELIN

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

BURIM
Потврден огласувач
072554064
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам