1 / 7
Gumi Continental 225/55/16
4.000 МКД
Цената не е фиксна
30.11.2021 13:12

Скопје Центар / Скопје

Prodavam gumi 2 parcinja zimski continental 225/55/16 odlicni dvete za 4500den. (vozeni samo sezonski)
ZVONETE NA 072209682

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Nesho
Потврден огласувач
071 208 559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам