1 / 6
Хидрофор Пумпи
По Договор
19.02.2022 14:38

Аеродром / Скопје

Во исправна состојба
Плава sever 6500 ден
Останатите по 3500 ден
Конт.тел 070364421

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070555728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам