1 / 10
Golf 5 1.9TDI 2007god.
5.100 €
12.10.2021 15:36

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Golf 5 1.9TDI 105ks. 2007god.
Kolata e cuvana maksimalno, garazirana, se raboti do posledno kopce, moze da se proveri vo sekoe vreme, servisirana pred mesec ipol, registrirana do 7mesec 2022, atest folii
ABS
ESP
ELEKTRIKA NA PROZORI
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
DVOZONSKI KLIMATRONIK
FABRICKO CD RADIO
6 BRZINI
4 LETNI GUMI
4 NOVI ZIMSKI GUMI
213500KM
Cena 5100€
Cenata ne e fiksna
Za povekje informacii 071 382 003

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071382003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам