1 / 9
gumi 31x10.5-15 NEXEN ❄️❄️
99 €
09.12.2021 14:03

Струмица / Струмица

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

078-333-158 viber

isporaka za 1 raboten den

- poveke brendovi i modeli na lager

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi 245 75 16 Off Road

1 €

gumi 235-70-16 M/S

4500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам