1 / 7
Citroen C4 Grand Picasso 1.6 Hdi
6.500 €
Цената не е фиксна
22.01.2022 12:48

Тетово / Тетово

Марка:

Citroen

Модел:

Grand C4 Picasso

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Citroen C4 Grand Picasso 1.6 Hdi 110кс , со поминато 154,000км . неувезувано, редовно сервисирано со сервисна книшка, одлично сочувано , со 7 седишта ,богато опремена со двозонска автоматска клима ABS, ESP, електрика на сите стакла, и мн останата опрема. регистрирана до 23 март 2022 .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Cordoba 1.9 SDi

2400 €

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 Hdi

6500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам