1 / 6
SEAT IBIZA 1.4 BENZIN 2004 KLIMATRONIK
2.590 €
24.01.2022 15:46

Чаир / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KLIMA IMA SKORO NOVI ZIMSKI GUMI KOLATA E DONESENA LANI OD CH. AMORTIZIRANA E SUPER MOTOROT E SUPER 071312863

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

IRFAN
Потврден огласувач
071312863
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам