1 / 3
Gumi Firestone 185/65/15 letni 2020g
2.400 МКД
04.12.2021 14:20

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

185

Висина:

65

Дијаметар:

15

Prodavam 2 letni gumi Firestone 185/65/15 2020g kako novi.
Moze isporaka po kargo.
Poveke informacii po telefon.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

/
Потврден огласувач
078287278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам