1 / 4
Gumi so bandazi OFF-ROAD
1 €
24.10.2021 17:54

Берово / Берово

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

6J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

110

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

75

Дијаметар на гума:

15

Se prodavaat Kompletno zdravi se gleda i na slikite. 4gumi komplet so bandazi OFF ROAD izvadeni od suzuki.
Info na tel. 075-213-215

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
078873173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам